Simulētā Futbola Superlīga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kādas būs galvenās atšķrības pēc PES13 ieviešanas?

4 posters

Go down

Kādas būs galvenās atšķrības pēc PES13 ieviešanas? Empty Kādas būs galvenās atšķrības pēc PES13 ieviešanas?

Post by kikish18 Piektdiena Novembris 21, 2014 3:00 pm

Kādas būs galvenās atšķrības pēc PES13 ieviešanas?

Kāda būs naudas ietekme uz spēlētāju? (Kāda jēga no līguma apmēra? Kāda jēga spēlētāja algai?)
Vai tiks simulēts kādā quick mach režīmā?

Vispār Reini, dod atbildes Very Happy
kikish18
kikish18

Number of posts : 111
Join date : 29.10.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Kādas būs galvenās atšķrības pēc PES13 ieviešanas? Empty Re: Kādas būs galvenās atšķrības pēc PES13 ieviešanas?

Post by rieksts Piektdiena Novembris 21, 2014 9:32 pm

Būs arkāde nevis simulators. Aizsargi var aizmirst par lielu daļu saviem goliem un assistiem, jo domāju, ka tie pavisam noteikti būs retāk. Visām spēlēm vajadzētu būt strīmotām @twitch.tv. Redzēsiet savus spēlētājus 3D and shit. UEFA ČL piedalīsies 2 SFS komandas.

Nauda ietekmēs kā agrāk - teicu, ka overall sistēmā nekas nemainās, CA sistēma paliek un nauda ietekmē spēlētāju kā agrāk.

Kausa spēles Cup režīmā, līgas spēles kā exhibition match un ČL spēles kā ČL spēles.

rieksts
Admin

Number of posts : 696
Join date : 23.10.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Kādas būs galvenās atšķrības pēc PES13 ieviešanas? Empty Re: Kādas būs galvenās atšķrības pēc PES13 ieviešanas?

Post by Tominsh19 Sestdiena Novembris 22, 2014 6:58 pm

rieksts rakstīja:Būs arkāde nevis simulators. Aizsargi var aizmirst par lielu daļu saviem goliem un assistiem, jo domāju, ka tie pavisam noteikti būs retāk. Visām spēlēm vajadzētu būt strīmotām @twitch.tv. Redzēsiet savus spēlētājus 3D and shit. UEFA ČL piedalīsies 2 SFS komandas.

Nauda ietekmēs kā agrāk - teicu, ka overall sistēmā nekas nemainās, CA sistēma paliek un nauda ietekmē spēlētāju kā agrāk.

Kausa spēles Cup režīmā, līgas spēles kā exhibition match un ČL spēles kā ČL spēles
Šis te viss izklausās ļoti interesanti !
Ļoti gaidu šo visu ! Wink 

Jautājums no manas puses. 
Kad apmēram viss varētu sākties ?
Tominsh19
Tominsh19

Number of posts : 31
Join date : 13.08.14
Age : 23
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Kādas būs galvenās atšķrības pēc PES13 ieviešanas? Empty Re: Kādas būs galvenās atšķrības pēc PES13 ieviešanas?

Post by rieksts Svētdena Novembris 23, 2014 4:57 pm

Man ļoti grūti to pateikt. Šonedēļ ir dahuja ieskaites un piektdien man jāstartē bioloģijas olimpiādē, kur mani vecāki gan skolotāji gaida, ka es tikšu uz valsti kā minimums..

rieksts
Admin

Number of posts : 696
Join date : 23.10.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Kādas būs galvenās atšķrības pēc PES13 ieviešanas? Empty Re: Kādas būs galvenās atšķrības pēc PES13 ieviešanas?

Post by san4o_ Otrdiena Novembris 25, 2014 6:46 am

rieksts rakstīja:Man ļoti grūti to pateikt. Šonedēļ ir dahuja ieskaites un piektdien man jāstartē bioloģijas olimpiādē, kur mani vecāki gan skolotāji gaida, ka es tikšu uz valsti kā minimums..
Es par tevi! Pats arī piedalīšos
san4o_
san4o_
Admin

Number of posts : 421
Join date : 28.10.13
Age : 25
Dzīvesvieta : Fireland

Atpakaļ uz augšu Go down

Kādas būs galvenās atšķrības pēc PES13 ieviešanas? Empty Re: Kādas būs galvenās atšķrības pēc PES13 ieviešanas?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā