Simulētā Futbola Superlīga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4. sezona, 2. uzdevums

5 posters

Go down

4. sezona, 2. uzdevums  Empty 4. sezona, 2. uzdevums

Post by rieksts Sestdiena Novembris 16, 2013 4:04 pm

Uzdevums

Iedomājies, ka tevi intervē SFS TV. Uzraksti vismaz 100 vārdu apjomā interviju, kurā tu pastāsti kuru komandu labprāt pārstāvētu 4. sezonā.

Tiek apgūta

Pārvērtēšana - sākot ar 4. sezonu būs rekomendējams vismaz 3 (vismaz 300 vārdu) raksti no spēlētāja sezonas laikā.

Var piedalīties:

Tikai spēlētāji, kas sāks ar 4. sezonu.

Uzdevumu var izpildīt

Uzrakstot savu interviju šajā topikā. Svarīgi - intervētāja jautājumi netiek uzdoti, iedomājies, ka tu to raksti kā blogā.

rieksts
Admin

Number of posts : 696
Join date : 23.10.13

Atpakaļ uz augšu Go down

4. sezona, 2. uzdevums  Empty Re: 4. sezona, 2. uzdevums

Post by Robertinsh Sestdiena Novembris 16, 2013 8:17 pm

Čau , mani sauc Joe Spencer un man ir 18 gadi...Mana futbolista karjera pagaidām nav pārāk izdevusies, jo man nav kluba, bet manu talantu pamanīja slavenais treneris - vairogs .

Viņš pieteica mani novadu kausam , kurā es pārstavu Vidzemi. Visas spēles esmu aizvadījis no zvana līdz zvanam un grupu turnīrā ar Vidzemes komandu izcīnijām 7 punktus..


Pēc novadu kausa piedalīšos SFS līgas jauno spēlētāju draftā. Visvairāk es vēletos nonākt Belaya Zvezda komandā , kur ir treneris vairogs , līgas labākais uzbrucējs Loher un labākais aizsargs Kokins , ar kuru spēlēju aizsardzības centrā jau novadu kausā...mums veicās diezgan labi , jo iesitām daudz un ielaidām maz , tāpēc domāju , ja nonāktu BZ sistēmā man veiktos labi aizsardzībā kopā ar Kokinu un domāju , ka spētu palīdzēt Loheram uzbrukumā , jo mana pamatpozīcija ir RB un mans spēles stils ir līdzīgs , kā daudziem uzbrūkošiem malējiem aizsargiem...

No pasaules mans spēles stils ir līdzīgs Serhio Ramosam , Filipam Lāmam , Dani Alvešam , bet no Latvijas - Rīgas "Skonto" malējiem aizsargiem Alanam Siņeļņikovam un Vladislavam Gabovam.

Ar nepacietību gaidu S4 !
Robertinsh
Robertinsh

Number of posts : 386
Join date : 28.10.13
Dzīvesvieta : Kiev

Atpakaļ uz augšu Go down

4. sezona, 2. uzdevums  Empty Re: 4. sezona, 2. uzdevums

Post by vairogs Sestdiena Novembris 16, 2013 8:21 pm

No nākamās sezonas BZ treneris būs M. Kokina kungs !

Vairogam palikusi pie komandas stūres tikai viena spēle - Čempionu kausa fināls !
vairogs
vairogs
Admin

Number of posts : 269
Join date : 28.10.13

Atpakaļ uz augšu Go down

4. sezona, 2. uzdevums  Empty Re: 4. sezona, 2. uzdevums

Post by rieksts Sestdiena Novembris 16, 2013 8:29 pm

vairogs rakstīja:No nākamās sezonas BZ treneris būs M. Kokina kungs !

Vairogam palikusi pie komandas stūres tikai viena spēle - Čempionu kausa fināls !
Tātad oficiāli. Uhhh... tā bija vesela ēra, būs jāiet manam spēlētājam virtuālās asaras patecināt :/

Ceru, ka BZ sezona nākamā trenera vadībā neizvērtīsies kā MANU

rieksts
Admin

Number of posts : 696
Join date : 23.10.13

Atpakaļ uz augšu Go down

4. sezona, 2. uzdevums  Empty Re: 4. sezona, 2. uzdevums

Post by Robertinsh Sestdiena Novembris 16, 2013 9:06 pm

vairogs rakstīja:No nākamās sezonas BZ treneris būs M. Kokina kungs !

Vairogam palikusi pie komandas stūres tikai viena spēle - Čempionu kausa fināls !
Žēl Sad


Ceru , ka Lohers vēl paliks !?
Robertinsh
Robertinsh

Number of posts : 386
Join date : 28.10.13
Dzīvesvieta : Kiev

Atpakaļ uz augšu Go down

4. sezona, 2. uzdevums  Empty Re: 4. sezona, 2. uzdevums

Post by vairogs Sestdiena Novembris 16, 2013 9:52 pm

Lohers noteikti paliks !


Kā treneris reiz varu arī atgriezties - mirt taču vēl netaisos ! Very Happy
vairogs
vairogs
Admin

Number of posts : 269
Join date : 28.10.13

Atpakaļ uz augšu Go down

4. sezona, 2. uzdevums  Empty Re: 4. sezona, 2. uzdevums

Post by kikish18 Sestdiena Novembris 16, 2013 11:38 pm

Vēl tikai pāris mēnešus atpakaļ apsvēru beigt futbola karjeru. Junioros galīgi negāja kā plānots. Biju citu ēnā... Taču neticamu sakritību rezultātā tagad cīnos par novadu kausu un esmu starp lieliem futbola smagsvariem. Esmu ieguvis lielu uzticību Zemgales komandā, taču šis turnīrs drīz vien beigsies un junioru vecums man ir cauri, bet kluba, kas par mani interesētos vēl nav ziņu :O

Ja šo lasa kāds SFS kluba pārstāvis, tad vislielākā vēlēšanās man būtu nokļūt kādā klubā, kura komandas biedrs būtu arī Zemgales komandas pārstāvis. Mums ir daudzi talantīgi puiši, taču visvairāk vēlētos izcelt Reini Lillo.

Tā kā novadu kausa turnīra laikā esmu daudz iemācījies no šī pieredzes bagātā pussarga, domāju, ka mans personīgais favorīts būtu Fīniksas klubs. Varbūt brīvajā brīdī aizietu uz Coyotes spēli, bet nokļūstot klubā noteikti pievērsīšu uzmanību uz darba ētiku. Tas ir svarīgs faktors sasniegumu veidošanā. Turklāt vēl atbildīgā pussarga pozīcija, ja neies uzbrukums vai aizsardzība, tad vienmēr vaino pussargus Very Happy Domāju Fīniksā galvenais varētu būt iegūt pieredzi. Ja vēl nostiprināšos pamatsastāvā, vai vēl spēlēšu pat rezultatīvi, bet galvenais cildinot komandas uzvaras... Tad noteikti nevēlēšos vispār pamest šo klubu Very Happy Esmu vienkārši daudz laba dzirdējis no Reiņa par šo klubu. Protams, arī ir labas atsauces par Wolves klubu, bet ... Kāpēc spēlēt tepat, ja var apceļot pasauli?

Tas ir mans tagadējais favorīts (Phoenix), ļoti ceru, ka menedžeri izrādīs interesi par mani, bet tas būs žēl, ja neizdosies nokļūt turp. Nezinu vai cita līga, vai cits SFS klubs vēlētos mani draftēt.

Atliek cītīgi spēlēt novadu kausā un beidzot realizēt arī savus retos momentus Smile

kikish18
kikish18

Number of posts : 111
Join date : 29.10.13

Atpakaļ uz augšu Go down

4. sezona, 2. uzdevums  Empty Re: 4. sezona, 2. uzdevums

Post by Seenite Svētdena Decembris 01, 2013 11:38 am

Sveik!

Mani sauc Kostas Panagiotis un es esmu grieķis ar latviešu asinīm. Futbolu spēlēju tikai kopš 12 gadu vecumu un tāpēc esmu sliktāks par saviem vienaudžiem . Pagaidām spēlēju Grieķijas kluba Olympiacos jaunatnes sistēmā. Šogad no 33 čempionāta spēlēm tikai 5 tiku pie spēlēšanas.

Tāka Grieķijas jaunatnes čempionāts ir beidzies dzirdēju par SFS līgu , kur notiks jauno spēlētāju drafts. Dzirdēju par klubu no Latvijas . Riga Wolwes. Vēlos spēlēt šajā kluba jo esmu Latvijas patriots un ļoti vēlos spēlēt savas valsts komanda. Protams vēlos spēlēt viena komanda ar savu brāli Joe bet ja nesanāks ari nekas traks.. ļoti ceru ka mani draftes Wolwes. Mana spēlētāja pozīcija ir DM . mans spēles stils ir līdzīgs ka Reinim Lilajam un no pasaules Stivenam Dzerardam , Bastianam Schwainsteigeram Smile
Seenite
Seenite

Number of posts : 65
Join date : 19.11.13

Atpakaļ uz augšu Go down

4. sezona, 2. uzdevums  Empty Re: 4. sezona, 2. uzdevums

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā