S4 - 5 - SFS Superkausa fināls - PBP Empty S4 - 5 - SFS Superkausa fināls - PBP

Post by rieksts Sestdiena Decembris 28, 2013 4:33 pm

Vēl nezinu vai būs PBP, bet centīšos ar sākumu 22:00 Smile

Admin

Number of posts : 696
Join date : 23.10.13

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 - 5 - SFS Superkausa fināls - PBP Empty Re: S4 - 5 - SFS Superkausa fināls - PBP

Post by rieksts Sestdiena Decembris 28, 2013 5:34 pm

S4 - 5 - SFS Superkausa fināls - PBP Startaxi

Noplūdusi informācija par abu komandu starta sastāviem!

rieksts
Admin

Post by san4o_ Sestdiena Decembris 28, 2013 5:49 pm

Uz arēnu dodas arī visi Fireland Icebear pārstāvji.

Post by rieksts Sestdiena Decembris 28, 2013 8:01 pm

Sveicināti Vemblija stadionā, Anglijā! Vēss laiks, 10 grādi pēc celsija, bet tomēr laiks nav apmācies un arī ik pa brīdim uzspīd saule!

Līdz spēles sākumam palikušas tikai pāris minūtes, galvenais tiesnesis Hovards Vebss, savukārt biļešu ofisi paziņo, ka pārdotas 41053 biļetes uz šo spēli.

Ieskatīsimies abu komandu sākuma sastāvos. Sāksim ar Fīniksu. Šosezon par galveno treneri iecelts Reinis Lillais, kurš arī bija spēlējošais treneris 1. sezonā. Varam redzēt jau šī spēlētāja parakstu - izvēlēta mīļākā 4-1-2-1-2 jeb 4-diamond-2 formācija.

Vārtos pirmo reizi Fīniksā sāks nu jau pieredzējušais Zommers.

Aizsardzības centrā amerikāņi Bencs un Keits, kreisajā malā Drū un labajā malā Maknuts.

Kā balsta pussargs jaunais balsta pussargs Ainārs Ozols, centra pussargu lomā Niklass Duglas un Reinis Lillais, uzbrūkošais pussargs Ainis Broks.

Uzbrukumā Deiviss un Lesters.

Zvezdas sākuma sastāvs, vairogam neierasta 4-4-2 formācija!

Vārtos Polianitsa.

Aizsardzības centrā, iespējams, stiprākais aizsargu pāris SFS - Matīss Kokins un Džo Spencers. Kreisajā malā sāk Borimirs Smiško, labajā malā Denis Židkovs.

Pussargu līniju koriģēs Čumaks un Ilārijs Kastiņš, kreisajā flangā Prutkovskis un labajā Petraševskis.

Uzbrukumā pieredzējušais, nāvējošais uzbrucējs Lohers ar nesen draftēto Alenu Alensonu.

rieksts
Admin

Post by rieksts Sestdiena Decembris 28, 2013 8:04 pm

Spēle notiks 3x (15 min spēlē = 5min dzīvē) paātrinājumā, ar apdeitiem pie katras nopietnās komandu iespējas.

rieksts
Admin

Post by rieksts Sestdiena Decembris 28, 2013 8:07 pm

12. min
Kastiņš piespēlē Prutkovskim uz kreiso malu. Bumba tiek piespēlēta Loheram, viņam pretī Cates, bīstami! Lohers bumbu iespēlē soda laukumā uz tālo stangu! Drew kļūdās, brīvs sitiens Alensonam!!! VĀRTI!!!

Spoiler:

rieksts
Admin

Post by rieksts Sestdiena Decembris 28, 2013 8:11 pm

16. min
Iespēja Fīniksai! Lesters skrien pa labo malu, centrējums! Lillā spēcīgs sitiens!

Spoiler:

rieksts
Admin

Post by rieksts Sestdiena Decembris 28, 2013 8:13 pm

19. min
Zvezda bīstams pretuzbrukums! Prutkovsky centrējums no kreisā flanga, KASTIŅŠ!

Spoiler:

rieksts
Admin

Post by rieksts Sestdiena Decembris 28, 2013 8:15 pm

24. min
Zvezda turpina uzspiest savu pārākumu Fīniksas futbolistiem! Smishko centrējums, Alensons tiek galā ar sedzēju!!

Spoiler:

rieksts
Admin

Post by rieksts Sestdiena Decembris 28, 2013 8:19 pm

27. min
Broks ar bumbu! Apspēlē sedzēju, piespēle Lesteram! 1v1, iespēja sist! VĀRTI!

Spoiler:

rieksts
Admin

Post by rieksts Sestdiena Decembris 28, 2013 8:21 pm

33. min
Duglas piespēlē Lillajam, kurš atrodas pie soda laukuma robežas! Lillais pagriežās, spēcīgs sitiens!

Spoiler:

rieksts
Admin

Post by rieksts Sestdiena Decembris 28, 2013 8:24 pm

40. min
Duglas ar bumbu, lieliska piespēle Lesteram, Smishko nespēj viņu nosegt, izgājiens 1v1 ar vārtsargu!

Spoiler:

rieksts
Admin

Post by rieksts Sestdiena Decembris 28, 2013 8:27 pm

Puslaika pārtraukums

Lieliska spēle līdz šim! Perfekta atmosfēra, un lai arī teorētiski draudzības spēle – neviena no komandā nevēlas pieļaut otras komandas uzvaru. Ideāla spēle neitrāļiem, un komandu faniem noteikti jālieto nervu zāles. Tikmēr pievērsīsimies spēles analīzei. (aicinu komentēt analītiski jebkuru, kas ir on Very Happy )

rieksts
Admin

Post by rieksts Sestdiena Decembris 28, 2013 8:28 pm

SFSTV Versus:

Krists Zommers PHX (Saves:0 Conceded:2)
vs
Vycheslav Polianitsa BZK (Saves:3 Conceded:2)

rieksts
Admin

Post by rieksts Sestdiena Decembris 28, 2013 8:30 pm

Reinis Lillais PHX (Goals: 1 Assists: 0 Shots: 2/4 Passes: 8/9 Headers: 1/1 Run: 4.1km)
vs
Ilārijs Kastiņš BZK (Goals: 1 Assists: 1 Shots: 1/2 Passes:8/10  Headers: 2/2 Run: 3.9km)

rieksts
Admin

Post by rieksts Sestdiena Decembris 28, 2013 8:32 pm

Moe Lester PHX (Goals: 1 Assists: 0 Shots: 1/4 Passes: 10/11 Headers: 1/2 Run: 3.9km)
vs
Klaas Loher BZK (Goals: 0 Assists: 0 Shots: 0/1 Passes: 6/8 Headers: 1/3 Run: 3.4km)

rieksts
Admin

Post by san4o_ Sestdiena Decembris 28, 2013 8:33 pm

Šeit apliecinās abu komandas treneru pieredze! Krasi atšķirīgs spēlesstils, bet llīdzīgs rezultāts. Ļoti jāuzteic jaunie spēlētāji. It īpaši Kastiņa spēlē. Ne jau dēļ gūtajiem vārtiem, bet gan dēļ darba ko viņš veic laukumā. Daudz sitienu, jau 2 neieskaititi vārti - ļoti smaga spēlē vārtsargiem!
san4o_
san4o_
Admin

Age : 25

Post by rieksts Sestdiena Decembris 28, 2013 8:34 pm

Atgriežamies spēlē, kur tulīt pat sāksies 2. puslaiks!

rieksts
Admin

Post by rieksts Sestdiena Decembris 28, 2013 8:37 pm

51.min
Smishko kļūdās, Lesteram iespēja aizskriet uzbrukumā! Davis pieslēdzās no kreisās malas, iespēja piespēlēt uz tukšiem vārtiem! Viņš tomēr pats sit!

Spoiler:

rieksts
Admin

Post by rieksts Sestdiena Decembris 28, 2013 8:39 pm

52.min
Zvezda zaudē bumbu laukuma centrā, slikta kļūda! Lestera iespēja, vārtsargs ir izgājis, viņš mēģina pārcelt to pāri!

Spoiler:

rieksts
Admin

Post by rieksts Sestdiena Decembris 28, 2013 8:42 pm

56. min
Ainis Broks ar bumbu labajā malā! Mēģina apvadīt pretspēlētāju! Sods! Kastiņš ļoti rupji nospēlē pret Broku! Tiesnesis tikai mutiski brīdina, bet izskatās, ka Brokam būs nepieciešama ārsta palīdzība! Tikmēr bīstams Fīniksas brīvsitiens, to izpildīs Lesters!

Centrējums! Keits!! Nē! Alensons viņu pagrūž! 11 metru soda sitiens!! Ko pie velna Alensons domāja šajā situācijā?

Pendeli izpildīs Broks? Nē, viņš bumbu uztic Lillajam. Lēns ieskrējiens, sitiens!

Spoiler:

rieksts
Admin

Post by rieksts Sestdiena Decembris 28, 2013 8:43 pm

59. min
Par laimi Brokam nekas nav noticis, viņš var atgriezties laukumā.

rieksts
Admin

Post by rieksts Sestdiena Decembris 28, 2013 8:47 pm

61. min
Zvezda līdzīga iespēja kā Fīniksai! Kastiņa centrējums! KOKINS!!

Spoiler:

rieksts
Admin

Post by rieksts Sestdiena Decembris 28, 2013 8:49 pm

64. min
Fīniksa izspēlē ātru pretuzbrukumu!! Bumba pie Broka, perfekta piespēle Lesteram! Sitiens!!

Spoiler:

rieksts
Admin

Post by rieksts Sestdiena Decembris 28, 2013 8:51 pm

70. min
Zvezda vēl viens brīvsitiens pašā labajā malā pretinieku soda laukumam. Kastiņš centrē! Broks bumbu izsit ārā! Ātrs Fīniksas pretuzbrukums! Visi spēlētāji izņemot Židkovu bija Fīniksas soda laukumā! Bumba pie Lestera, viņš to pārmet pāri Židkovam, Bencs brīvā skrējienā no laukuma centra viens pats! Poliantsa iziet no vārtiem!! Sitiens!