Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S4 - 29&30&31 - SFS sezonas noslēgums - PBP

rieksts
8 posters

Lapa 1 no 3 1, 2, 3  Next

Go down

S4 - 29&30&31 - SFS sezonas noslēgums - PBP Empty S4 - 29&30&31 - SFS sezonas noslēgums - PBP

Post by rieksts Pirmdiena Marts 17, 2014 9:12 pm

Sākot ar rītdienu sāksies sezonas "Finale".

Visas spēles ļoti vienkāršotā PBP, mazāk bildes, vairāk teksta. Smile

Taktikas uz rītdienu iesūtām abām kārtām, ja vēlamies, lai atšķiras sastāvi!

11. kārta : 20:00 - 21:45
12. kārta : 22:00 - 23:45

Aicināms komentēt PBP gaitu, lai es zinu vai kāds skatās un ir vērts turpināt!

rieksts
Admin

Number of posts : 696
Join date : 23.10.13

Atpakaļ uz augšu Go down

S4 - 29&30&31 - SFS sezonas noslēgums - PBP Empty Re: S4 - 29&30&31 - SFS sezonas noslēgums - PBP

Post by Robertinsh Pirmdiena Marts 17, 2014 9:15 pm

Es noteiti skatīšos, PbP , tas ir saldais ēdiens:)
Robertinsh
Robertinsh

Number of posts : 386
Join date : 28.10.13
Dzīvesvieta : Kiev

Post by matiss.kokins Otrdiena Marts 18, 2014 6:59 am

Es arī esmu par to, ka ir teksta tiešraide, un es lasīšu noteikti.

Number of posts : 61

Post by rieksts Otrdiena Marts 18, 2014 4:23 pm

Atvainojos, šodien būs tikai viena spēle, tomēr ir pagrūti sarakstīt tik daudz Very Happy

11. kārta 18/3 20:00 - 21:45

12. kārta 19/3 20:00 - 21:45

rieksts
Admin

Post by rieksts Otrdiena Marts 18, 2014 6:02 pm

Dzidris Zupis: Sveicināti dāmas un kungi Simulētās Futbola Superlīgas pēdējo 2 spēļu kārtu apskatā! Ar mani kopā jūsu iecienītie futbola apskatnieki – Ansis Garsija, Pliks Pakausītis un Gatis Bērziņš! Mēs kopā pāros komentēsim atlikušās 4 spēles sezonā, analizēsim tās un kā arī izvēlēsimies žurnālistu labāko sezonas spēlētāju! Abas spēles būs vērojamas dzīvajā vienlaicīgi, ar pārslēgšanos no vienas spēles uz otru. Paralēli arī visu laiku būs pieejama LIVE turnīra tabula, kas mainīsies atkarībā no spēles rezultāta. Sveiki kungi, kādas prognozes?

SFS 11. Kārta
BZ – Kiev FK v Riga Wolves FC
Phoenix PSC v Fireland Ice Bears

Ansis Garsija: Nu tabula ir ļoti saspringta. Domāju, ka visas 4 sezonas, kas ir bijušas SFS – šis ir aizraujošākais sezonas noslēgums. Tomēr skatoties uz tabulu domāju, ka Wolves ir izteikti favorīti cīņā par sezonas čempionu titulu. Nepieciešami 3 punkti, savukārt tiešajiem konkurentiem Fīniksai un Kijevai jāuzvar abas spēles, lai cīnītos par titulu.

Pliks Pakausītis: Lai kā arī negribētos man piekrist Ansim, tomēr liela daļa taisnības viņam ir. Neskatoties uz to, es labi zinu uz ko ir spējīga Lohera kompānija, un domāju, ka Zvezda vēl spēs parādīt velnu un pacīnīties par titulu. Arī Wolves ļoti sliktā forma pēdējā laikā un viņu zaudējums Premjerkausa finālā liek sevi manīt.

Gatis Bērziņš: Nenoliedzami Wolves. Domāju, ka pret Zvezdu vai Leduslāčiem uzvaru izcīnīs, veči saņemsies. It sevišķi, ja Leduslāči vairs par kausu necīnās. Uzskatu, ka pēdējā kārtā mēs uzzināsim, kas ir mūsu čempioni.

D.Z.: Tātad mēs visi domājam, ka uzvarēs Wolves?

Visi: Jā.

D.Z.: Tad pievērsīsimies vēl vienai problēmai  - 11. Kārta. Pirms tam – statistikas dati par spēlēm.

rieksts
Admin

Post by rieksts Otrdiena Marts 18, 2014 6:05 pm

PHOENIX PSC (2nd) v FIRELAND ICE BEARS (4th)
Kamēr Reiņa Lillā vadītā komanda vēl joprojām cīnās par svarīgāko un prestižāko trofeju sezonā, Nikodema Kraukļa vienība cerības par SFS čempionu titulu ir atmetusi. Neskatoties uz to, Leduslāči lūkosies iegūt augstāku pozīciju jebkurā gadījumā, lai uzlabotu spēlētāju vispārējo pieredzi. Arī Fireland Ice Bears nesenā uzvara Premjerkausa finālā, un Jāņa Krūmiņa, un Artūra Grosberga teicamā forma var likt par sevi manīt, kamēr Fīniksiešu uzbrucēji vēl joprojām mocās ar pareizās formas atrašanu – nu jau 4. Gadu? Visas sezonas laikā abas komandas tikušās 6 reizes, no kurām 3 uzvaras izcīnījuši Ugunszemes futbolisti, 2 uzvaras Fīniksas futbolisti un 1 spēlē tika fiksēts neizšķirts.

RIGA WOLVES (1st) v BELAYA ZVEZDA KIEV FK (3rd)
Viena no svarīgākajām spēlēm šosezon – Wolves nepieciešama 1 uzvara, lai kļūtu par čempioniem, Zvezdai nepieciešamas 2 uzvaras, un daudz vārtu, lai kļūtu par čempioniem. Wolves pēdējās spēlēs cietuši smagas sakāves ceļojot uz Ugunszemi un savās mājās, piekāpjoties Leduslāčiem 1-11 divu spēļu summā, bet Labsvārds sacījis presei, ka spēlētāji ir saņēmušies un apņēmušies čempionu kausu pacelt jau savās mājās, nevis ārzemēs. No atvaļinājuma atgriezies Wolves galvenais treneris, tādēļ varbūt tiešām redzēsim pilnībā citu komandu? Jāņem vērā arī tas, ka Lohers pēdējās spēlēs ir sācis uguņot, un pagaidām ir SFS Čempionāta vadošais vārtu guvējs ar 8 vārtiem. Kopumā abas komandas ir tikušās 6 reizes, 3 uzvaras Wolves, 2 uzvaras Zvezda un vienā spēlē fiksēts neizšķirts.

D.Z: Esam saņēmuši starta sastāvus – spēli starp Kijevu un Rīgu komentēšu es, ar Ansi Garsiju, spēli starp Leduslāčiem un Fīniksu, Pliks Pakausītis un Gatis Bērziņš.

Post by rieksts Otrdiena Marts 18, 2014 6:11 pm

0.min (BZK v WOL)
Dzidris Zupis: Sveicināti arēnā „Lucky Star” SFS Čempionāta 11. Kārtas spēlē starp BZ – Kiev FK un Rīgas Wolves Futbola Klubu. Ar jums Dzidris Zupis un Ansis Garsija, Butānas čempions!
Ansis Garsija: Paldies!
Dzidris Zupis: Iepazīsimies ar komandu sākuma sastāviem, Zintis Zvērs izvēlējies 4-3-3 formāciju, vārtos Ansis Siliņš, aizsardzībā Smishko;Spencers;Kokins;Židkovs, pussargu līnijā Alensons;Kastiņš;Prutkovskis, uzbrukumā Čumaks;Lohers;Dimarčuks. Stiprs sastāvs.
Ansis Garsija: Jāpiekrīt – laukumā tomēr ir Klaas Loher un jāatzīst, ka Siliņš šosezon ir bijis lielisks jaunieguvums. Domāju, ka spēlē labāk pat par Zommeru, Fīniksai nevajadzēja pārdot šo spēlētāju.

rieksts
Admin

Post by rieksts Otrdiena Marts 18, 2014 6:12 pm

0.min (PHX v FIB)
Sveicināti DHL Centrā, ar jums Pliks Pakausītis un Gatis Bērziņš. 11. SFS Čempionāta kārta starp Fīniksas PSC un Fireland Ice Bears!

Post by rieksts Otrdiena Marts 18, 2014 6:15 pm

3.min (PHX v FIB)
P.K. Daunings ir atbrīvojies labajā malā, centrējums!!! Abernatijs bumbu pārsit pāri!

rieksts
Admin

Post by rieksts Otrdiena Marts 18, 2014 6:17 pm

4.min (BZK v WOL)
D.Z.: Kastiņš ar bumbu laukuma centrā, to piespēlē uz labo malu Prutkovskim. Lieliska Prutkovska piespēle, Dimarčukam iespēja realizēt! .. VĀRTU STABS! Un Kalnišs bumbu izsitīs autā, droša spēle.
A.G.:  Jau no pirmajām minūtēm redzams cik daudz Zvezda izliek savos uzbrukumos, viņi vēlās tos 3 punktus, un nepieļaus saviem kaimiņiem iegūt čempionu titulu tik vienkārši!

rieksts
Admin

Post by rieksts Otrdiena Marts 18, 2014 6:19 pm

6.min (PHX v FIB)
P.K. Lillais lieliski piespēlē Lesteram, viņš iziet viens pret viens ar Kraukli! KRAUKLIS!!! Ar pirkstgaliem tver bumbu!
G.B. Atkal redzamas Lestera lieliskās ātruma īpašības, bet šādas iespēja jārelaizē!

rieksts
Admin

6. min (BZK v WOL)
A.G.: Barsovs bumbu izsitīs tālu laukumā, Porītis lieliski nospēlē, iespēja pat gūt vārtus!
D.Z: Ai, nu kas tas par sitienu! Vajadzēja labāk nospēlēt, šeit varēja realizēt!

rieksts
Admin

Post by rieksts Otrdiena Marts 18, 2014 6:21 pm

8.min (PHX v FIB)
P.K.: Dūnulācis gar kreiso soda laukuma pusi, viņu neviens nenosedz! Brīvs sitiens!!! TIEŠI DEVĪTNIEKĀ!! VĀRTI! Fireland Ice Bears izvirzās vadībā pēc lieliska Dūnulāča sitiena!
G.B.: Jāatzīst, lieliski bumbu trieca Petuhs, bet arī jāpiekrīt Zommeram, kas tomēr būtu vēlējies vairāk atbalsta no saviem aizsargiem..

Post by rieksts Otrdiena Marts 18, 2014 6:37 pm

18.min (PHX v FIB)
P.K. Lillais piespēlē bumbu Deivis! Paneta viņu nogāž, nav soda! Deivis tikmēr guļ zemē! Pie bumbas pirmais Lesters, SITIENS!!! Vārtu tīklā no nepareizās puses... Fīniksa nespēj gūt vārtus.
G.B.: Izskatās, ka Deivis ir traumēts, saķēris savu kreiso kāju... Tomēr viņš var piecelties, un visticamāk varēs turpināt!

rieksts
Admin

Post by rieksts Otrdiena Marts 18, 2014 6:38 pm

22.min (PHX v FIB)
P.K. Ķieģelis piespēlē Paskuči! Sitiens! ZOMMERS! Un pie bumbas Dūnulācis! ATKAL ZOMMERS! Dubultseivs!! Bumbu ārpus soda laukuma izsit Daunings!! Un uzbrukums turpinās, to uzņem Lesters, kas apspēlēPersiko, iespēja Fīniksai... sitiens! KRAUKLIS ATSARGĀ! Pie bumbas Deivis!!! Panagoitis viņu notriec! Cik aktīva un agresīva spēle! Soda sitienu izpildīs Fīniksas futbolisti aptuveni 20 metrus no vārtiem!
G.B. Īstens saldais ēdiens priekš neitrāliem futbola līdzjutējiem, aizraujoša spēle! Tagad soda sitienu izpildīs Broks.. tieši sieniņā!

rieksts
Admin

22.min (BZK v WOL)
D.Z. : Kokins piespēlē Kastiņam. Kastiņš Čumakam, viņš apspēlē Lillo, sitiens!! BARSOVS!
A.G.: Lieliski pozīciju izvēlējies Rīdzinieku vārtsargs, bīstama situācija!
D.Z.: Tieši tā, varēja gūt vārtus!

rieksts
Admin

Post by rieksts Otrdiena Marts 18, 2014 6:39 pm

26.min (BZK v WOL)
D.Z.: Rīdzinieki nopelnījuši soda sitienu pie vārtu laukuma labās puses.
A.G.: Lillais visticamāk centrēs.
D.Z.: Alensons centrējumu pārtver, bet KALNIŠS!
A.G.: Lieliski spēlē Siliņš! Bumba griezdamies lidoja vārtu stūrī!! Stūra sitiens!
D.Z.:  Lillais izspēlē stūra sitienu, bumbu ar galvu izraida ārpus soda laukuma Židkovs, to laukuma centrā uzņem Makkārtijs. Piespēle Dymo, viņš apspēlē Spenceru, daudz plašuma! Pārāk lēni!
A.G.: Nesaprotu ko Dymo darīja šajā situācijā! Wolves bija lieliska iespēja gūt vārtus – 3 cilvēki soda laukumā, bet jāuzteic Zvezdas aizsardzība, kas paspēja atgriezties.

Post by rieksts Otrdiena Marts 18, 2014 6:43 pm

31.min (BZK v WOL)
D.Z.: Kijeva izpildīs stūra sitienu! Kastiņa centrējums – KOKINS IR ATBRĪVOJIES! Pāri pārliknim!! Tuvākais cik esam tikuši līdz vārtu guvumam šajā spēlē! Kokinam vajadzēja gūt vārtus!
A.G.: Un paskatieties cik slikti strādāja Wolves aizsardzība, Makkārtijs itkā viņu sedz, bet Kokinam pietiek ar pāris soļiem, lai būtu priekšā un tiktu pie brīva sitiena!

rieksts
Admin

Post by rieksts Otrdiena Marts 18, 2014 6:44 pm

32.min (BZK 0 v 0 WOL)
D.Z.: Židkovs piespēlē Prutkovskim labajā malā! Kāda lieliska Prutkovska piespēle, Dimarčukam atkal iespēja! Ak nē, garām stangai!
A.G.: Skatos, ka Wolves malējiem aizsargiem šī nav viņu diena..