Simulētā Futbola Superlīga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PIETEIKŠANĀS 6. SEZONAI (arī vecajiem jāpilda)

4 posters

Go down

PIETEIKŠANĀS 6. SEZONAI (arī vecajiem jāpilda) Empty PIETEIKŠANĀS 6. SEZONAI (arī vecajiem jāpilda)

Post by rieksts Pirmdiena Novembris 17, 2014 11:49 pm

Jāaizpilda visiem spēlētājiem!

Nekas no FM12 netiks pārnests!

vecie spēlētāji pozīcijas nedrīkst mainīt, vārdus arī nē, jūsu līgumi ir aktīvi!

http://goo.gl/forms/j3HBVkfc4d


Pēdējo reizi labojis rieksts Otrdiena Novembris 18, 2014 11:20 am; labots 3 reizes

rieksts
Admin

Number of posts : 696
Join date : 23.10.13

Atpakaļ uz augšu Go down

PIETEIKŠANĀS 6. SEZONAI (arī vecajiem jāpilda) Empty Re: PIETEIKŠANĀS 6. SEZONAI (arī vecajiem jāpilda)

Post by vairogs Otrdiena Novembris 18, 2014 10:16 am

Es par specialitāti nesaprotu neko ! Nekas neder Lohera stilam !

- kas piemēram ir tas triksters ?? (vai akrobātisks klauns ?!)

- par klasisko ar nesapratu tas formas numurs ,vai vienkārši saskaitīti spēlētāji (par šo neesmu dzirdējis) ?
Ja formas numurs ,tad nekādi neder saspēles vadītājam ,jo parasti nr.9 un 10 ir komandas labākajiem uzbrucējiem !
vairogs
vairogs
Admin

Number of posts : 269
Join date : 28.10.13

Atpakaļ uz augšu Go down

PIETEIKŠANĀS 6. SEZONAI (arī vecajiem jāpilda) Empty Re: PIETEIKŠANĀS 6. SEZONAI (arī vecajiem jāpilda)

Post by vairogs Otrdiena Novembris 18, 2014 10:18 am

''NB!! Šī ir prioritāšu izvēle, tas ir, ja visur izvēlēsies 10 būs vienlīdzīgs, ja visur būs 1.''
--------------------------------------
Ši to ar nekādīgi nesapratu ! Very Happy
vairogs
vairogs
Admin

Number of posts : 269
Join date : 28.10.13

Atpakaļ uz augšu Go down

PIETEIKŠANĀS 6. SEZONAI (arī vecajiem jāpilda) Empty Re: PIETEIKŠANĀS 6. SEZONAI (arī vecajiem jāpilda)

Post by Viedais Otrdiena Novembris 18, 2014 10:19 am

Done.
Viedais
Viedais

Number of posts : 62
Join date : 09.07.14

Atpakaļ uz augšu Go down

PIETEIKŠANĀS 6. SEZONAI (arī vecajiem jāpilda) Empty Re: PIETEIKŠANĀS 6. SEZONAI (arī vecajiem jāpilda)

Post by rieksts Otrdiena Novembris 18, 2014 11:04 am

vairogs rakstīja:Es par specialitāti nesaprotu neko ! Nekas neder Lohera stilam !

- kas piemēram ir tas triksters ?? (vai akrobātisks klauns ?!)

- par klasisko ar nesapratu tas formas numurs ,vai vienkārši saskaitīti spēlētāji (par šo neesmu dzirdējis) ?
Ja formas numurs ,tad nekādi neder saspēles vadītājam ,jo parasti nr.9 un 10 ir komandas labākajiem uzbrucējiem !

Iegugle PESa spēlētāju kartiņas. Triksters pats par sevi izsaka, ka tas ir "klauns", kas to vien dara kā vadās. Very Happy

No.10 ir klasiska pozīcija no seniem laikiem (kad formas dalīja pēc spēlētāja pozīcijas), tas ir, numur 10 parasti bija otrais uzbrucējs, kas saslēdza pussargus ar vienīgo uzbrucēju. Smile

Ar prioritāšu izvēli es domāju tā, ka tu atzīmē par cik kāda prasme ir labāka par citu prasmi. Tātad, ja tu visur saliksi 10, tas nozīmēs, ka visas prasmes ir vienlīdz labas.

rieksts
Admin

Number of posts : 696
Join date : 23.10.13

Atpakaļ uz augšu Go down

PIETEIKŠANĀS 6. SEZONAI (arī vecajiem jāpilda) Empty Re: PIETEIKŠANĀS 6. SEZONAI (arī vecajiem jāpilda)

Post by vairogs Otrdiena Novembris 18, 2014 7:36 pm

rieksts rakstīja:
vairogs rakstīja:Es par specialitāti nesaprotu neko ! Nekas neder Lohera stilam !

- kas piemēram ir tas triksters ?? (vai akrobātisks klauns ?!)

- par klasisko ar nesapratu tas formas numurs ,vai vienkārši saskaitīti spēlētāji (par šo neesmu dzirdējis) ?
Ja formas numurs ,tad nekādi neder saspēles vadītājam ,jo parasti nr.9 un 10 ir komandas labākajiem uzbrucējiem !

Iegugle PESa spēlētāju kartiņas. Triksters pats par sevi izsaka, ka tas ir "klauns", kas to vien dara kā vadās. Very Happy

No.10 ir klasiska pozīcija no seniem laikiem (kad formas dalīja pēc spēlētāja pozīcijas), tas ir, numur 10 parasti bija otrais uzbrucējs, kas saslēdza pussargus ar vienīgo uzbrucēju. Smile

Ar prioritāšu izvēli es domāju tā, ka tu atzīmē par cik kāda prasme ir labāka par citu prasmi. Tātad, ja tu visur saliksi 10, tas nozīmēs, ka visas prasmes ir vienlīdz labas.
- nedaudz sarežģīti ! (visa tā sistēma !)
kā lai zinu ar kādām prasmēm orientēties ! salikšu trim prasmēm 10 balles , un dabūšu piemēram 80 SKILU PTS , cits samočīs 6 prasmēm un saņems tām 6-ām tik pat ! (būšu tikai zaudētājs šādā situācijā !)
Man nav ne jausmas ap ko orientēties !

Tagad atgādina visa tā sistēma kā tādas fantasy tipa spēles ! Very Happy Very Happy

Varēja tādus ierobežojumus - kā 5 prasmes drīkst būt no 80 līdz 90 !
5 no 70-80 , kaut kā tā ;

- bet te es pat nezinu uz ko man tiekties lai izspiestu maksimālu labumu , un saprastu ko gala rezultātā varu iegūt !

Gandrīz vai loterija vai veiksmes spēle !







Plus , runājot par to auguma parametru ierobežošanu - nav kaut kā garām !??
2-metrīgam spēlētājam prasīsi svaru ierobežot kā tādam pusotrmetrīgam !
vairogs
vairogs
Admin

Number of posts : 269
Join date : 28.10.13

Atpakaļ uz augšu Go down

PIETEIKŠANĀS 6. SEZONAI (arī vecajiem jāpilda) Empty Re: PIETEIKŠANĀS 6. SEZONAI (arī vecajiem jāpilda)

Post by rieksts Trešdiena Novembris 19, 2014 1:05 pm

vairogs rakstīja:
rieksts rakstīja:
vairogs rakstīja:Es par specialitāti nesaprotu neko ! Nekas neder Lohera stilam !

- kas piemēram ir tas triksters ?? (vai akrobātisks klauns ?!)

- par klasisko ar nesapratu tas formas numurs ,vai vienkārši saskaitīti spēlētāji (par šo neesmu dzirdējis) ?
Ja formas numurs ,tad nekādi neder saspēles vadītājam ,jo parasti nr.9 un 10 ir komandas labākajiem uzbrucējiem !

Iegugle PESa spēlētāju kartiņas. Triksters pats par sevi izsaka, ka tas ir "klauns", kas to vien dara kā vadās. Very Happy

No.10 ir klasiska pozīcija no seniem laikiem (kad formas dalīja pēc spēlētāja pozīcijas), tas ir, numur 10 parasti bija otrais uzbrucējs, kas saslēdza pussargus ar vienīgo uzbrucēju. Smile

Ar prioritāšu izvēli es domāju tā, ka tu atzīmē par cik kāda prasme ir labāka par citu prasmi. Tātad, ja tu visur saliksi 10, tas nozīmēs, ka visas prasmes ir vienlīdz labas.
- nedaudz sarežģīti ! (visa tā sistēma !)
kā lai zinu ar kādām prasmēm orientēties ! salikšu trim prasmēm 10 balles , un dabūšu piemēram 80 SKILU PTS , cits samočīs 6 prasmēm un saņems tām 6-ām tik pat ! (būšu tikai zaudētājs šādā situācijā !)
Man nav ne jausmas ap ko orientēties !

Tagad atgādina visa tā sistēma kā tādas fantasy tipa spēles ! Very Happy Very Happy

Varēja tādus ierobežojumus - kā 5 prasmes drīkst būt no 80 līdz 90 !
5 no 70-80 , kaut kā tā ;

- bet te es pat nezinu uz ko man tiekties lai izspiestu maksimālu labumu , un saprastu ko gala rezultātā varu iegūt !

Gandrīz vai loterija vai veiksmes spēle !







Plus , runājot par to auguma parametru ierobežošanu - nav kaut kā garām !??
2-metrīgam spēlētājam prasīsi svaru ierobežot kā tādam pusotrmetrīgam !

Neesi sapratis. Ja tev ir fiksēts overall ( https://docs.google.com/spreadsheets/d/1D-rXTRxjQMzajOLfmBmtBiJwzUAptwQ7upbzhpbcqCw/edit?usp=sharing ), kas ir 96, tev tāds arī būs iekš spēles. Prasmes, ko tu saliksi pietiekumā apzīmēs to, cik laba katra prasme būs attiecībā pret citu prasmi.

Lohers ar 96 būs vienmēr labāks par jebkuru citu ar 70OVR neskatoties uz izliktajām prasmēm.

Bet piemēram Lohers ar 96 un cits spēlētājs ar 96, jau būs cieši konkurenti, viens varbūt būs ātrāks un izveicīgāks, bet otrs nevainojams un precīzs vārtu guvējs.

rieksts
Admin

Number of posts : 696
Join date : 23.10.13

Atpakaļ uz augšu Go down

PIETEIKŠANĀS 6. SEZONAI (arī vecajiem jāpilda) Empty Re: PIETEIKŠANĀS 6. SEZONAI (arī vecajiem jāpilda)

Post by vairogs Ceturtdiena Novembris 20, 2014 5:04 am

Un neiekļaujoties tajos auguma parametros ,ko tur es zaudētu ?

Neatceros ,bet laikam mani tas skāra !
vairogs
vairogs
Admin

Number of posts : 269
Join date : 28.10.13

Atpakaļ uz augšu Go down

PIETEIKŠANĀS 6. SEZONAI (arī vecajiem jāpilda) Empty Re: PIETEIKŠANĀS 6. SEZONAI (arī vecajiem jāpilda)

Post by rieksts Ceturtdiena Novembris 20, 2014 7:10 am

vairogs rakstīja:Un neiekļaujoties tajos auguma parametros ,ko tur es zaudētu ?

Neatceros ,bet laikam mani tas skāra !

Labāks lēciens un spēlē ar galvu, bet mazāka izveicība.

rieksts
Admin

Number of posts : 696
Join date : 23.10.13

Atpakaļ uz augšu Go down

PIETEIKŠANĀS 6. SEZONAI (arī vecajiem jāpilda) Empty Re: PIETEIKŠANĀS 6. SEZONAI (arī vecajiem jāpilda)

Post by vairogs Ceturtdiena Novembris 20, 2014 7:18 am

Tad vajag atrunāt arī pa pozīcijām utt !
Gk tā pat reti ar galvu spēlē ! (kam viņam vispār tā galva !)
vairogs
vairogs
Admin

Number of posts : 269
Join date : 28.10.13

Atpakaļ uz augšu Go down

PIETEIKŠANĀS 6. SEZONAI (arī vecajiem jāpilda) Empty Re: PIETEIKŠANĀS 6. SEZONAI (arī vecajiem jāpilda)

Post by Inčijs Ceturtdiena Novembris 20, 2014 7:41 am

Ja gribu beigt karjeru kas man jādara?Un taisit jaunu laukma spēlētāju?

Inčijs

Number of posts : 58
Join date : 28.10.13

Atpakaļ uz augšu Go down

PIETEIKŠANĀS 6. SEZONAI (arī vecajiem jāpilda) Empty Re: PIETEIKŠANĀS 6. SEZONAI (arī vecajiem jāpilda)

Post by vairogs Ceturtdiena Novembris 20, 2014 8:00 am

Inčijs rakstīja:Ja gribu beigt karjeru kas man jādara?Un taisit jaunu laukma spēlētāju?
Laikam jānošaujas un jāpiedzimst no jauna ! Very Happy Very Happy

Bet ,ja godīgi ,tad nav ne jausmas ! (Šeit par to laikam nebijām runājuši !)
vairogs
vairogs
Admin

Number of posts : 269
Join date : 28.10.13

Atpakaļ uz augšu Go down

PIETEIKŠANĀS 6. SEZONAI (arī vecajiem jāpilda) Empty Re: PIETEIKŠANĀS 6. SEZONAI (arī vecajiem jāpilda)

Post by rieksts Ceturtdiena Novembris 20, 2014 9:53 am

Inčijs rakstīja:Ja gribu beigt karjeru kas man jādara?Un taisit jaunu laukma spēlētāju?

Gaidi, kad iztecēs aktīva līguma termiņš un tad kontaktējies ar mani.

rieksts
Admin

Number of posts : 696
Join date : 23.10.13

Atpakaļ uz augšu Go down

PIETEIKŠANĀS 6. SEZONAI (arī vecajiem jāpilda) Empty Re: PIETEIKŠANĀS 6. SEZONAI (arī vecajiem jāpilda)

Post by rieksts Ceturtdiena Novembris 20, 2014 9:54 am

vairogs rakstīja:Tad vajag atrunāt arī pa pozīcijām utt !
Gk tā pat reti ar galvu spēlē ! (kam viņam vispār tā galva !)

Tas nemaina to, ka augums ietekmē attiecīgās prasmes.

rieksts
Admin

Number of posts : 696
Join date : 23.10.13

Atpakaļ uz augšu Go down

PIETEIKŠANĀS 6. SEZONAI (arī vecajiem jāpilda) Empty Re: PIETEIKŠANĀS 6. SEZONAI (arī vecajiem jāpilda)

Post by Inčijs Ceturtdiena Novembris 20, 2014 11:14 am

rieksts rakstīja:
Inčijs rakstīja:Ja gribu beigt karjeru kas man jādara?Un taisit jaunu laukma spēlētāju?

Gaidi, kad iztecēs aktīva līguma termiņš un tad kontaktējies ar mani.
Kā tiek pārtraukts līgums aktīvais??

Inčijs

Number of posts : 58
Join date : 28.10.13

Atpakaļ uz augšu Go down

PIETEIKŠANĀS 6. SEZONAI (arī vecajiem jāpilda) Empty Re: PIETEIKŠANĀS 6. SEZONAI (arī vecajiem jāpilda)

Post by rieksts Ceturtdiena Novembris 20, 2014 5:04 pm

Inčijs rakstīja:
rieksts rakstīja:
Inčijs rakstīja:Ja gribu beigt karjeru kas man jādara?Un taisit jaunu laukma spēlētāju?

Gaidi, kad iztecēs aktīva līguma termiņš un tad kontaktējies ar mani.
Kā tiek pārtraukts līgums aktīvais??

Darījumu sadaļā abpusēji laužot līgumu.

rieksts
Admin

Number of posts : 696
Join date : 23.10.13

Atpakaļ uz augšu Go down

PIETEIKŠANĀS 6. SEZONAI (arī vecajiem jāpilda) Empty Re: PIETEIKŠANĀS 6. SEZONAI (arī vecajiem jāpilda)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā