Post by san4o_ Sestdiena Decembris 21, 2013 9:35 am

Aizvadīto spēļu rezultāti,un daži citi sīkumi.

Dzīvesvieta : Fireland

Atpakaļ uz augšu Go down

Aizvadītās spēles.  Empty Re: Aizvadītās spēles.

Post by san4o_ Sestdiena Decembris 21, 2013 10:22 am

Pirmajā sfs world series 1 . Kvalifikācijas kārtas 10 spēlē tika sagrauta Caracas FC vienība ar rezultātu 4:1.
Roland Angeini (26 min)
Spēles labākais spēlētājs :Arthur Grosberg (2 vārti).
Vārtsarga statistika :
N. Krauklis atvairito metienu procents - 0%(viens sitiens, nule atsisto)
Spēles komentārs:
Šajā spēlē nolēmu ļoti riskēt, un visu likt uz uzbrukumu. Spēlētājiem tika dota radošā un rīcības brīvība. Diemžēl sākumā zaudējām vienus vārtus. Pēc ļoti riskantas piespēles bumbu pārtvēra pretinieku komandas pārstāvis, tas raidija tālu piespēli uz priekšu, aizmugures nebija. Spēlētājs noskrēja aizsargu,N. Krauklis izgāja tālu no vārtiem lai iegūtu bumbu, bet nepaspēja. Bumba tika pārcelta viņam pāri. 1:0
Turpmāk kontroli pārņēma Lāču spēlētāji. Pretiniekiem neizdevās uzsist vēl kādu sitienu pa Kraukļa vārtiem.
31 minūtē Grosbergs pierādīja savu individuālo meistarību un guva vārtus apmulkojot vārtsargu no tuvas distances. 1:1
Tomēr Lāči neapstājas, jau 36 minūtē Petuhs Dunulācis pierādīja savu snaipera talantu un panāca 2:1.
Tomēr ar to vēl nepietika, 51min.pēc teicamas Ķieģeļa piespēles Jānis Krūmiņš bumbu raidija tukšā vārtu stūrī. 3:1
Turpinājās Lāču dominance, bet pretinieku vārtsargs vienmēr bija sava vietā.
Otrajā periodā spēlē bija nedaudz pieklususi, neviena sitiena uz Kraukļa vārtiem, bet Icebear spēlētāji turpināja muļķot spēlētājus. Diemžēl nedomājot par rezultātu.
Tomēr 71 min. Arthur Grosberg pilnīgi sagrāva vārtsarga mentalitāti, un atkal apmulkoja vārtsargu no tuvas distances, tāpat kā pirmajā vārtu guvumā.
Izskatījās, ka vārtsargam būs nervu sabrukums dēļ saviem neprasmigajiem aizsargiem. Tomēr komanda saņēmās un neielaida vairs nevienus vārtus.
Fireland Icebear izcīnīja uzvaru ar 4:1.
Visi iepriekš radītie komentāri par trenera ne taktisko domāšanu pazuda.
Pat trenera asistents bija pārsteigts, jo iepriekš bija pret šo nekam nevajadzīgo riskēsanu.
Tāpat treneris pasakas mistera X par nelielo palīdzību.
Pēc spēles intervija ar komandas treneri.
Labdien!
Sveicināti.
Neviens negaidīja no jūsu komandas šādu rezultātu, kā jūs panācat šo?
Vienkārši, neliels risks un komandas spēks. Tā jau saka, kas neriskē, tas nevine. Lielu paldies saku puišiem kuri parakstījās uz šo neprātu un darīja tieši to ko es liku.
Tātad jūsu komandas spēles stils jau ir sameklēt?
Pilnīgi noteikti, ka nē. Tā bija tikai viena spēle, kurā varēja neveikties . Es intensīvi turpināšu meklēt jaunus risinājumus, kaut gan atzīšos. Ar šo taktisko variantu Vecais Fireland Icebear izcīnīja savus viss lielākos panākumus. Manuprāt mēs uzvarējām ar to, ka pārsteidza pretiniekus. Visi gaidīja, ka mēs ierakstīties aizsardzībā, bet mēs darījām tieši pretējo.