Simulētā Futbola Superlīga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5. sezona 2. uzdevums

5 posters

Go down

5. sezona 2. uzdevums Empty 5. sezona 2. uzdevums

Post by Robertinsh Trešdiena Marts 26, 2014 7:05 pm

Piedalās:


Tikai prospecti (spēlētāji, kas šosezon tiks draftēti SFS)

Uzdevums:

Tā kā tuvojas SFS entry-drafts , tad jums būs uzdevums 100-200 vārdu apmērā uzrakstīt kurā komandā jūs vēletos nokļūt un kāpēc!

Atlīdzība


https://thesfs.latvianforum.net/t18-parvertesanas-prasmju-izaugsmes-sistema (Pēc 6. punkta)

Par piedalīšanos jebkurā pirmssezonas aktivitātē saņemsi 1CA.
Robertinsh
Robertinsh

Number of posts : 386
Join date : 28.10.13
Dzīvesvieta : Kiev

Atpakaļ uz augšu Go down

5. sezona 2. uzdevums Empty Re: 5. sezona 2. uzdevums

Post by Sickbow Trešdiena Marts 26, 2014 7:30 pm

Sveiki. Šeit Elvis Šmulāns, iespējams, viens no topošajām zvaigznēm Simulētājā Futbola līga (no offense). Centra spēlētājs, spēlē gudri, ideāls, vārtu guvējs. Elvis vienmēr māk izveidot izdevības no tā teikt, neiespējamībām. Protams, primārā lieta Elvim ir induvidālā meistarība, bet ja nepieciešams, tad Elvis māk arī atdot piespēles, uz ideālām vārtu gūšanas iespējām, kas varētu būt tieši vietā Riga Wolves komandai. Kāpēc Elvis tieši grib spēlēt pie Vilkiem ir ļoti daudz, kā jau primārais ir tas, ka Elvis ir dzimis Latvijā, šīs ir viņa mājas, un viņš nevēlas pamest savu mīļāko vietu uz pasaules, - Rīgu! Kā vēl liels iemesls ir komandas sastāvs Rīgas komandai, Lauris Prikulis, Ģima, un kas vēl labāks vārtos var būt par pašu Barsovu? Kas tik viņš nav bijis? Hokeja vārtusargs, citās līgās, kā arī basketbolists Norvēģijā, bet nu viņš ir pievērsies futbolam, paņemot savas labās īpašības no hokeja? Droši vien, vislabāk to zin viņš pats. Rīga es ceru uz Jums!!
Sickbow
Sickbow

Number of posts : 8
Join date : 22.12.13

Atpakaļ uz augšu Go down

5. sezona 2. uzdevums Empty Re: 5. sezona 2. uzdevums

Post by Spridiitis Trešdiena Marts 26, 2014 7:41 pm

Sveiki visiem. Man visvairāk gribētos nokļūt BZ Marrakech klubā. Tāpēc kad man viņš liekas diezgan spēcīgs klubs. Man šķiet kad tas ir klubs ir Aktīvs , tāpēc ceru uz labām atsauksmēm. Es gribētos spēlēt šajā klubā jo man te ir pazīstami cilvēki un zinu kad man viņi palīdzēs ja ko nesapratīšu. Man liekas kad šis klubs ir spējīgs paņemt kausu ,ko jau viņi ir izdarījuši . Esmu padzirdējis kad šeit spēlējot talantīgi spēlētāji ar ļoti labām prasmēm . Padzirdēju dažus spēlētājus viens no šiem ir Klaas Loher . Man ar viņu ļoti gribētos spēlēt vienā klubā . Ceru kad BZ Marrakech GM manu rakstu izlasīja un apdomājās par manu spēlētāja draftēšanu savā komandā.
Spridiitis
Spridiitis

Number of posts : 3
Join date : 22.03.14

Atpakaļ uz augšu Go down

5. sezona 2. uzdevums Empty Re: 5. sezona 2. uzdevums

Post by Robertinsh Trešdiena Marts 26, 2014 7:42 pm

GM visu lasa...Smile
Robertinsh
Robertinsh

Number of posts : 386
Join date : 28.10.13
Dzīvesvieta : Kiev

Atpakaļ uz augšu Go down

5. sezona 2. uzdevums Empty Re: 5. sezona 2. uzdevums

Post by Hat-Trick Trešdiena Marts 26, 2014 8:36 pm

Sveiciens no Ukrainas!

Šeit Romans Halickijs, kurš pašlaik neatrodas Urkainā, bet gan Zviedrijā, kur tikko aizvadīja pēdējo treniņu pirms došanās uz Latviju, uz Novadu Kausu!

Runājot par komandām, par tām es zinu maz, laika gaitā gan jau uzzināšu vairāk. Taču es tēmēju uz divām komandām, uz Marakeču un Fīniksu. Tika runāts jau ar abu komandu GM un, godīgi sakot, es jau zinu kurā komandā spēlēšu. Taču runa nav par to, runa ir par to, kurā komandā es GRIBĒTU nokļūt. Negribu nevienu atstumt, bet Fīniksa ir mans mērķis. Kā dzirdēju no komandas GM viņš tāda tipa spēlētāju kāds esmu es, meklē jau 4 sezonas. Tas būtu vienkārši lieliski ja man izdotos pielāgoties Fīniksas modelim. Ticu, ka 1.sezona šajā komandām būs ļoti aizraujoša, trenēšos un cīnīšos līdz atmirs kājas.
Cik dzirdēts, tad komanda pirmās trīs sezonas ir palikusi bez kausiem, taču 4.sezona ir izcīnīts superkauss. Ja šeit nokļūšu, palīdzēšu komandai noturēties uz šī viļņa, t.i iegūt vairāk, jo vairāk kausus!

Tas arī viss, pagaidām, no Romāna. Nevēlos ļoti daudz izplūst vārdos, jo nevēlos neko pierunāt. Centīšos aizvadīt pēc iespējas pieklājīgāk Novadu kausu un tad jau, domās par nākotni!

Hat-Trick

Number of posts : 18
Join date : 20.03.14

Atpakaļ uz augšu Go down

5. sezona 2. uzdevums Empty Re: 5. sezona 2. uzdevums

Post by ManĻotiGaršoCielaviņa Ceturtdiena Marts 27, 2014 4:57 pm

Simulētajā Futbola Superlīgā noslēdzās nu jau 4.sezona. Tas nozīmē, ka šeit spēlē gan pieredzējušāki, gan ne tik pieredzējuši spēlētāji. Visas komandas ir jaunas, bet tomēr jau iezīmējas tās komandas, kuras varētu būt iekārojams mērķis jebkuram jaunajam spēlētājam. Nākošajā, nu jau 5. SFS sezonā, kādai no komandām pievienosies jaunais un perspektīvais brazīļu malējais aizsargs - Huans Migels Vaskezs (Huan Miguel Vasquez), kurš savas spēlētāja gaitas aizsāka dzimtajā Brazīlijā.

Tā kā Huans pirmo reizi izdzirdēja par šo līgu pirms neilga laika un pagaidām veic dziļāku izpēti, lai saprastu, kas tad īsti ir kas šajā līgā, viņš vēl nav skaidri sapratis, kur vēlētos nokļūt. Toties ir viens galapunkts, kurš nebūtu nemaz tik slikts. Tā ir Fireland Ice Bears komanda. Varbūt domāsiet, kas gan Brazīlim tur ir meklējams? Nosaukums jau vien parāda tādus ledainus apstākļus, kuri karstasinīgam brazīlim nebūtu varbūt tie piemērotākie, bet tā nav. Tā it nemaz nav. Kā jau visas pārējās komandas tā ir jauna. Īpašus pasakidrojumus gan Huans nespēj sniegt, bet viens ir skaidrs. Lai kur arī viņš nonāktu, viņam būs labi. Galvenais ir komandas uzvara un futbola spēles prieks un azarts.
ManĻotiGaršoCielaviņa
ManĻotiGaršoCielaviņa

Number of posts : 28
Join date : 20.03.14
Age : 27
Dzīvesvieta : Seville

Atpakaļ uz augšu Go down

5. sezona 2. uzdevums Empty Re: 5. sezona 2. uzdevums

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā