Simulētā Futbola Superlīga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4. sezona 3. uzdevums

5 posters

Go down

4. sezona 3. uzdevums Empty 4. sezona 3. uzdevums

Post by rieksts Pirmdiena Decembris 02, 2013 5:09 pm

Uzdevums


10pts - komentārs presei vismaz 100-300 vārdu apjomā, kurā tu izklāsti ko sagaidi no šīs sezonas, vai esi apmierināts ar komandu kurā nokļuvi.

Tiek apgūta


Preses darbība

Var piedalīties


Visi SFS lietotāji

Uzdevumu var izpildīt


Ierakstot kā atsevišķu atbildi šajai tēmai

rieksts
Admin

Number of posts : 696
Join date : 23.10.13

Atpakaļ uz augšu Go down

4. sezona 3. uzdevums Empty Re: 4. sezona 3. uzdevums

Post by Robertinsh Pirmdiena Decembris 02, 2013 8:36 pm

Sveiki !

Atbildot uz jautājumu gaidāmo sezonu un klubu kurā esmu nonācis , vēlos pirmkārt pateikt paldies kluba BZ - Kiev valdei , kura izvēlējas mani S4 entry draftā ar augsto #4 numuru. Pats nebiju gaidījis nokļūt tik augstu ,bet laikam palīdzēja mans stabilais sniegums NK un smagais darbs treniņos.

Vakar man komandas GM Matīss Kokins pavēstija , ka mani maiņas darījumā vai izīrēt vēlas komanda no Fīniksas. Teicu , ka īsti nevēlos doties uz saulaino Fīniksu , bet gan palikt Fīniksā un tā arī notika. Komanda mani neaizmainīja prom un esmu palicis Kijevas komandā..Vakar no trenera uzzināju , ka spēlēšu savā ierastajā labajā aizsardzības malā , bet man būs daudz jāpieslēdzas uzbrukumiem , jo mūsu komandas pussardzība ir ''zaļa'' un treneris šaubās , ka viņi spēs apgādāt līgas lielāko zvaigzni Loheru ar piespēlem , tāpec man talkā būs jāņem savas ātruma dotības un jāpierāda kāpec esmu #4 drafta piks !

Runājot par komandas un maniem mērķiem es ļoti ceru , ka komanda iegūs daudz titulus , kā jau agrāk un komandā būs lieliska aizsardzība un vēl lieliskāks uzbrukums ar Klāsu priekšgalā..Runājot par saviem personīgajiem mērķiem , šīs sezonas laikā vēlētos gūt vismaz vienus vārtus un izdarīt sešas rezultatīvas piespēles. Vēl protams gribētu iegūt balvu kā līgas labākais aizsargs , bet ja neiegūšu , tad to iegūs BZ balsts aizsardzībā Matīss Kokins un nebūšu pārsteigts , ja tā arī notiks , jo man ir gods spēlēt blakām līgas labākajam D un piepalīdzēt uzbrukumā Holandiešu snaiperim Loheram.

Kods:
246 vārdi !
Robertinsh
Robertinsh

Number of posts : 386
Join date : 28.10.13
Dzīvesvieta : Kiev

Atpakaļ uz augšu Go down

4. sezona 3. uzdevums Empty Re: 4. sezona 3. uzdevums

Post by kikish18 Sestdiena Decembris 14, 2013 6:23 pm

Es sagaidu pārsteigumiem pilnu sezonu! Ir daudzi jauni treneri, jauni spēlētāji, līderiem konkurenti un savādāka gaisotne komandā. Būtu interesanti redzēt Klaas Loher spridzinam kā agrāk, bet tā kā neesmu vienā komandā ar viņu - tad labāk citus. Nezinu vai Dymo ir tas spējīgākais uzbrucējs, bet potenciāls ir. Viņa radinieks esot hokejists un savas sezonas rezultatīvākais rookijs. Runājot par savas komandas sastāvu, gribu teikt, ka tā mani patiesi apmierina un esmu priecīgs, ka palieku dzimtenē. Bija vēlme ceļot, bet sapratu, ka būšu prom no ģimenes. Vēl būs tie gadi priekšā, kad ceļot! Kā spēlētājs ceru būt atslēgas elements gan uzbrukumā, gan aizsardzībā. Vispusība un vienkāršība ir visa labā pamats! Būs komandas, kur jau ir idejas kā spēlēt un ko darīt, lai uzvarētu. Esmu pievērojis īpatnības sastāvos un dažiem klubiem ir caurumi vadošajās pozīcijās, tas ir jāizmanto! Neteikšu kādi tie ir Rīgai, neatklāšu, bet domāju, ka mēs spēsim ar to tikt galā Very Happy Man patīk arī spēlētāji, Intars izvelk īstajā momentā, un Lauris…. Komentāri lieki runājot par viņu! Gan mēs jaunie iespēlēsimies ar Lauri! Teikšu godīgi, ar pilnīgi visiem neesmu ticies un kur nu vēl spēlējis. Darīju vēl daudzus juniora treniņus savā Latvijas pusē, tāpēc personīgi esmu ticies tikai ar draftētajiem un Lauri, Intaru jauno spēlētāju kopējā treniņā Rīgā. Drīz braukšu uz Rīgu un satikšu pilno sastāvu. Treneris solīja man dot lielu iniciatīvu komandas spēlē. Domāju, ka spēšu ar to tikt galā! Mana pašapziņa ir ļoti augusi kopš novadu kausa spēlēm!

Kods:
(kaut kur 239)
kikish18
kikish18

Number of posts : 111
Join date : 29.10.13

Atpakaļ uz augšu Go down

4. sezona 3. uzdevums Empty Re: 4. sezona 3. uzdevums

Post by zholtok Pirmdiena Janvāris 06, 2014 4:02 pm

Sveiki ! Ir daudzi tādu jautājumu pilni kurus man vajadzētu atbildēt taču šo ir daudz un atbildēšu varbūt uz dažiem. Neesmu bijis baigi aktīvais, tādēļ nezinu kas šeit tāds notiek. Esmu apmierināts ar pašreizējo klubu Rīgas Wolwes. Pārstāvot šo klubu man piemīt labas sajūtas. Liekas kad šī komanda ir neparasti spejīga un varonīga. Komandas pārstāvis Krišs Labsvārds - centra pussargs, apbrīnojami labs spēlētājs piemīt arī tāda sajūta kā man. Centram parasti ir gadījies visādi, gan labi, gan slikti, bet viņš ir cīnītājs.

Vārtu vīrs - Intars Barsows. Īsts darba darītājs. Mīl savus vārtus, bet ienaidojas ar pretinieku vārtiem. Cīnas par savu uzvaru un lepnumu kas viņam ir vajadzīgs. Ja viņā vārtos nebūs, tad būs zaudējums atkal un atkal.
Šie spēlētāji reiz piedzīvos zaudējumus vai uzvaras, laimi vai nelaimi, bet viņi būs kopā ar mums.
Mērķi ir mūsu komandai vienādi. Mērķis ir pacelt kausu, lai varētu lepoties.
Komandā ir jaunu lepnuma spēlētāji, kas reiz nesīs labus sniegumus.
zholtok
zholtok

Number of posts : 10
Join date : 28.10.13

Atpakaļ uz augšu Go down

4. sezona 3. uzdevums Empty Re: 4. sezona 3. uzdevums

Post by Inčijs Trešdiena Janvāris 08, 2014 6:30 pm

Sveiki te ir Intars Barsovs, Rīgas Wolf pamata vārtsargs, un kapteiņa pienākumu pildītājs, ja vien nesēžu ievainoto soliņā!
Es apmierināts klubā, kurā spēlēju, Riga Wolfs! Esmu tur jau kopš kluba dibināšanas!
Baumo, ka piedāvā jaunu līgumu tieši Wolf! Un tikai vakar vakarā oficiāli apstiprināja jauno līgumu uz 1 sezonu, atalgojums pieklājīgs - 5M .
Šosezon Rīga labs sākums gan SFS sezonas spēles, gan SFS World Series !
Rigai šosezon uzdevums izcīnīt kausu ! Wolf klubu šosezon palidinājums , jauna ikona SFS - Krišs Labsvārds, kurš pašlaik pilda trenera pienākumus ,Laura P. vietā, kurš šobrīd atviļinājumā, siltās zemēs!
Prieks par visiem veciem spēlētājiem un arī par daudzajiem jauniem spēlētājiem, kas spēj noturēt tādu pašu līmeni kā vecie buki. Prieks, ka turpina gūt panākumus! Nesen spēlē ar 2. sastāvu nospēlējām tīri zolīdi, pats skatījos no malas un sapratu kāds spēks patiesībā esam! Wolf par kausu!

143 vārdi!

Inčijs

Number of posts : 58
Join date : 28.10.13

Atpakaļ uz augšu Go down

4. sezona 3. uzdevums Empty Re: 4. sezona 3. uzdevums

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā